Oversigt over kunder der skal have skilte

Her ser du status og oversigt over kunder du har kontaktet og som har eller ikke har kontaktet os endnu.

Tryk F5 på dit keyboard for at genindlæse siden og se om der er sket ændringer.

Dato
Kunde
Att
E-mail
M.
Lami?
Status
Proj.nr.
Note:
29/5AtlanticBárðurbmi@atlantic.fo6JaOrdre1295Leveret
4/6Reyni ServiceReyni Servicesr@rs.fo6Vender tilbagesr = Sámal av Reyni (stjóri). Skrevet mail til Sámal 9/8.
4/6LitavalPeturpm@litaval.fo5Vender tilbageKunden kontaktet. De vender tilbage med grafik fil. Tlf 542555
6/6Torgið, VágurAllantorgidvagur@gmail.com3JaOrdre1308Leveret
6/6MagnÁki Vang Poulsenaki@magn.fo3JaOrdre1310Leveret
6/6Poul JohannusPoul Johannuspoulj@kallnet.fo9Vender tilbageSkrevet til ham på mail. Fangede ham ikke på telefon
6/6NumoBjarniba@numo.fo3AfventerLeveret
6/6SkalkurRúniruni@skalkur.fo5Mangler svarÓli kontaker kunden igen
7/6Bank NordikTeitur Magnussontma@banknordik.fo 6JaOrdre1307Leveret
7/6PMSjúrðursjurdur@pm.fo4JaOrdre1314Leveret
7/6FKNiels Uni Damnud@nudlavirkid.fo5JaOrdre1312Leveret
8/6Rock Trawl-doorsHans Jákup í Líðinihans@rock.fo4JaOrdre1309Leveret
12/6MBMValborgvl@mbm.fo3Mangler svarRinge tlf. 292010, Valborg Laksáfoss. Forgæves forsøgt at ringe. Skriver mail 9/8
12/6SmyrillineMartin Dam Joensenmdj@smyrilline.fo5JaOrdre1317Leveret
17/6IdélineBirgir Andreasenba@ide.fo??Forslag sendtSendt forslag til kunde og afventer svar.