Oversigt over kunder der skal have skilte

Her ser du status og oversigt over kunder du har kontaktet og som har eller ikke har kontaktet os endnu.

Tryk F5 på dit keyboard for at genindlæse siden og se om der er sket ændringer.

Dato
Kunde
Att
E-mail
M.
Lami?
Status
Proj.nr.
Note:
29/5AtlanticBárðurbmi@atlantic.fo6JaModtaget ordre1295Printet
4/6Reyni ServiceReyni Servicesr@rs.fo6Mangler svar
4/6LitavalPeturpm@litaval.fo5Mangler svar
6/6Torgið, VágurAllantorgidvagur@gmail.com3JaModtaget ordre1308Printet
6/6MagnÁki Vang Poulsenaki@magn.fo3JaModtaget ordre1310Printet
6/6Poul JohannusPoul Johannuspoulj@kallnet.fo9Mangler svar
6/6NumoBjarniba@numo.fo3Mangler svar
6/6SkalkurRúniruni@skalkur.fo5Mangler svar
7/6Bank NordikTeitur Magnussontma@banknordik.fo6JaModtaget ordre1307Forslag sendt til kunde
7/6PMSjúrðursjurdur@pm.fo4JaModtaget ordre1314Printet
7/6FKNiels Uni Damnud@nudlavirkid.fo5JaModtaget ordre1312Printet
8/6Rock Trawl-doorsHans Jákup í Líðinihans@rock.fo4JaModtaget ordre1309Sendt forslag. Mangler godkendelse
12/6MBMValborgvl@mbm.fo3Mangler svar
12/6SmyrillineMartin Dam Joensenmdj@smyrilline.fo5JaModtaget ordre1317Kunde sender fil til print.
17/6IdélineBirgirba@ide.fo??Mangler svar